UMÓW SIĘ

NA WIZYTĘ

+48 536 298 857

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości – zapraszamy do kontaktu. Prosimy o odwoływanie wizyt z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem.

Do zobaczenia.

 

Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Umów wizytę w naszym gabinecie telefonicznie lub mailowo.

Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Numer telefonu:
Treść wiadomości:
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Umów wizytę

W cenie zabiegów znieczulenie (krem/stomatologiczne)

           ZAMKNIJ

KAMILA ZALESKA

Higienistka stomatologiczna

 

Higienistka stomatologiczna, która swą przygodę ze stomatologią rozpoczęła w 2015 roku. Jej niezwykle empatyczna i pozytywna osobowość wpływa na zaufanie Pacjentów, którzy chętnie do niej wracają. Dzięki wyjątkowej atmosferze którą tworzy, Pacjenci po zabiegu wychodzą z uśmiechem na twarzy.

 

Specjalizuje się w higienie profesjonalnej wg protokołu GBT - Guided Biofilm Therapy, z wykorzystaniem najnowszych technologii. Przygotowuje Pacjentów do dalszego leczenia, jak również dba o ich profilaktykę prowadząc rozbudowane instruktaże higieny jamy ustnej. Swoje doświadczenie wykorzystuje w pracy z dorosłymi, dziećmi oraz Pacjentami z grup wysokiego ryzyka próchnicy Stale poszerza wiedzę w zakresie profilaktyki stomatologicznej.

 

Swoje umiejętności rozwija biorąc udział w renomowanych szkoleniach pod okiem czołowych specjalistów w Polsce oraz za granicą. Współorganizuje szkolenia dla Higienistek i asystentek stomatologicznych.

           ZAMKNIJ

ANNA WOHS

Higienistka stomatologiczna

 

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Czynnie asystuje lekarzom w wszystkich zabiegach stomatologicznych. Lubi uczestniczyć przy leczeniu endodontycznym, pracy na 4 ręce. odpowiada za sprawne umawianie wizyt oraz koordynacje kalendarza pracy lekarzy. Z uśmiechem wita pacjentów i dba o to, aby każdy czuł się w gabinecie wyjątkowo. Prywatnie, szczęśliwa mama, uwielbia gotować i eksperymentować w kuchni.

           ZAMKNIJ

MAŁGORZATA WISZOWATA

Lek. Dent.

 

...

           ZAMKNIJ

IZABELA MAĆKOWSKA

Lek. Dent. / Medycyna estetyczna

 

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz zorientowany na ciągły rozwój zawodowy. Specjalizuje się w leczeniu protetyczno-ortodontycznym, a także zabiegach z zakresu stomatologii mikroskopowej i medycyny estetycznej.

 

Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach, aby leczyć swoich Pacjentów na najwyższym poziomie. Uczestnika kilkudziesięciu szkoleń z zakresu polskich i zagranicznych wykładowców.

 

W szczególności pasjonuje się kompleksowymi metamorfozami uśmiechu, medycyną estetyczną i anti-aging, wykonując w Stomatologia Zagórski również zabiegi z zakresu toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego i stymulatorów tkankowych.

           ZAMKNIJ

EWA PERSHON

Higienistka stomatologiczna

 

Dyplomowana higienistka stomatologiczna Swoje kwalifikacje podnosi na licznych kursach zawodowych. Czynnie asystuje przy zabiegach, szczególnie ceni sobie pracę z dr Zagórskim. Indywidualnie podchodzi do każdego Pacjenta, dba o Jego komfort i dobre samopoczucie podczas wizyty. Zawsze uśmiechnięta, z pasją podchodzi do swojej pracy.

 

Wolny czas spędza najchętniej z mężem i synem. Uwielbia czytanie książek oraz podróże.

           ZAMKNIJ

ŁUKASZ ZAGÓRSKI

Lek. Dent.

 

Założyciel ZAGÓRSKI STOMATOLOGIA, Członek Okręgowej Izby Lekarskiej

w Gdańsku. Ukończył studia na Białostockim Uniwersytecie Medycznym w 2011 roku. Z pasją realizuje specjalistyczne zabiegi z zakresu endodoncji z użyciem mikroskopu, stomatologii zachowawczej oraz protetyki stomatologicznej. Szczególny nacisk kładzie na zastosowanie nowoczesnych metod leczenia, które gwarantują szybsze i bezbolesne leczenie. Swoich pacjentów otacza opieką, dbając o to, by każda wizyta w gabinecie przebiegała w przyjaznej atmosferze. Poszerza swoją wiedzę biorąc czynny udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach stomatologicznych.

 

Poza pracą miłośnik dalekich podróży z plecakiem, sportów ekstremalnych oraz eksperymentów kulinarnych.

Stymulatory tkankowe

Darmowy parking

+48 536 298 857

biuro@stomatologia-zagorski.pl

ul. Wyszyńskiego 1/L3, Bolszewo

ZADZWOŃ

9:00 - 18:00

Poniedziałek - Piątek

Godziny otwarcia

Zabiegi medycyny estetycznej

Darmowy parking

+48 536 298 857

ZADZWOŃ

biuro@stomatologia-zagorski.pl

ul. Wyszyńskiego 1/L3, Bolszewo