ul. Wyszyńskiego 1/L3, Bolszewo

biuro@stomatologia-zagorski.pl

ZADZWOŃ

+ 48 536 298 857

+48 536 298 857

Umów wizytę

Umów wizytę w naszym gabinecie telefonicznie lub mailowo. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości – zapraszamy do kontaktu. Prosimy o odwoływanie wizyt z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem. Do zobaczenia.

 

Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Numer telefonu:
Treść wiadomości:
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapoznaj się z naszym cennikiem

przejdź

HOLLYWOOD SMILE

 

Akcelerator Beyond® Polus Advanced to innowacja, precyzja i bezpieczeństwo w jednym. Polus jako jedyny dostępny na rynku akcelerator hybrydowy łączy dwa systemy źródeł światła (halogen – bardzo wysoka intensywność światła oraz LED – rozszerzenie długości fali). Lampa Polus Advanced to nie tylko most świetlny ale także technologia ultradźwiękowa!


Unikalna technologia światła LightBridgeTM, dzięki której wrażliwość w trakcie i po zabiegu zredukowana jest nawet o 80%Zastosowanie systemu Beyond Polus Advanced jest całkowicie bezpieczne i pozwala na przeprowadzenie wybielania także u Pacjentów z wrażliwymi zębami.

WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM!

 

Akcelerator Beyond® Polus Advanced to połączenie innowacyjności, bezpieczeństwa oraz maksymalnych efektów w profesjonalnym wybielaniu zębów. Wybielanie zębów jest najbardziej pożądanym zabiegiem stomatologicznym. Każdy pragnie uśmiechu a'la Hollywood a wybielanie zębów jest najprostszym sposobem aby znacząco poprawić wygląd zębów i uśmiech pacjenta. Zdrowe i białe zęby są wizytówką każdego z nas. Dodają nam pewności, a dla innych jesteśmy atrakcyjni. Aby sprostać Waszym potrzebom wyposażyliśmy nasz gabinet w najbardziej nowoczesną technologię wybielania zębów – urządzenie Beyond Polus Advanced

sprawdź ceny zabiegów

BEYOND POLUS ADVANCED TO MILIONY PACJENTÓW

Na całym świecie miliony ludzi doświadczyło prefekcji. Akcelerator Beyond Polus Advanced jest najlepszym urządzeniem w swojej klasie, liderem rynku wybielania zębów i laureatem prestiżowych nagród.

Odkryj potencjał swojego uśmiechu z BEYOND®!

www.stomatologia-zagorski.pl

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM GABINETEM BEYOND.

 

Firma Beyond dba o wysoki poziom swoich produktów, ale przede wszystkim o zadowolenie pacjentów, którzy zdecydowali się na zabieg ich urządzeniem.

 

W 2019 roku firma wpisała ZAGORSKI STOMATOLOGIA na listę autoryzowanych gabinetów wykonujących wybielanie zębów lampą Beyond Polus.

Cennik zabiegów Beyond Polus

Wybielanie dla jednego pacjenta

Wybielanie dla dwóch osób

1200 zł

2000 zł

Rejestracja pod numerem:

+48 536 298 857

Wybielanie

ul. Wyszyńskiego 1/L3, Bolszewo

+48 536 298 857

biuro@stomatologia-zagorski.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Czwartek

Piątek

9:00 - 20:00

9:00 - 15:00

ZADZWOŃ