UMÓW SIĘ

NA WIZYTĘ

+48 536 298 857

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości – zapraszamy do kontaktu. Prosimy o odwoływanie wizyt z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem.

Do zobaczenia.

 

Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Umów wizytę w naszym gabinecie telefonicznie lub mailowo.

Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Numer telefonu:
Treść wiadomości:
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Umów wizytę

Darmowy parking

+48 536 298 857

biuro@stomatologia-zagorski.pl

ul. Wyszyńskiego 1/L3, Bolszewo

ZADZWOŃ

9:00 - 18:00

Poniedziałek - Piątek

Godziny otwarcia

Wybielanie

Rejestracja pod numerem:

+48 536 298 857

1000 zł

Wybielanie dla jednego pacjenta

Cennik zabiegów Beyond Polus

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM GABINETEM BEYOND.

 

Firma Beyond dba o wysoki poziom swoich produktów, ale przede wszystkim o zadowolenie pacjentów, którzy zdecydowali się na zabieg ich urządzeniem.

 

W 2019 roku firma wpisała ZAGORSKI STOMATOLOGIA na listę autoryzowanych gabinetów wykonujących wybielanie zębów lampą Beyond Polus.

www.stomatologia-zagorski.pl

Odkryj potencjał swojego uśmiechu z BEYOND®!

Na całym świecie miliony ludzi doświadczyło prefekcji. Akcelerator Beyond Polus Advanced jest najlepszym urządzeniem w swojej klasie, liderem rynku wybielania zębów i laureatem prestiżowych nagród.

BEYOND POLUS ADVANCED TO MILIONY PACJENTÓW

sprawdź ceny zabiegów

WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM!

 

Akcelerator Beyond® Polus Advanced to połączenie innowacyjności, bezpieczeństwa oraz maksymalnych efektów w profesjonalnym wybielaniu zębów. Wybielanie zębów jest najbardziej pożądanym zabiegiem stomatologicznym. Każdy pragnie uśmiechu a'la Hollywood a wybielanie zębów jest najprostszym sposobem aby znacząco poprawić wygląd zębów i uśmiech pacjenta. Zdrowe i białe zęby są wizytówką każdego z nas. Dodają nam pewności, a dla innych jesteśmy atrakcyjni. Aby sprostać Waszym potrzebom wyposażyliśmy nasz gabinet w najbardziej nowoczesną technologię wybielania zębów – urządzenie Beyond Polus Advanced

HOLLYWOOD SMILE

 

Akcelerator Beyond® Polus Advanced to innowacja, precyzja i bezpieczeństwo w jednym. Polus jako jedyny dostępny na rynku akcelerator hybrydowy łączy dwa systemy źródeł światła (halogen – bardzo wysoka intensywność światła oraz LED – rozszerzenie długości fali). Lampa Polus Advanced to nie tylko most świetlny ale także technologia ultradźwiękowa!


Unikalna technologia światła LightBridgeTM, dzięki której wrażliwość w trakcie i po zabiegu zredukowana jest nawet o 80%Zastosowanie systemu Beyond Polus Advanced jest całkowicie bezpieczne i pozwala na przeprowadzenie wybielania także u Pacjentów z wrażliwymi zębami.

przejdź

Zapoznaj się z naszym cennikiem

Darmowy parking

+48 536 298 857

ZADZWOŃ

biuro@stomatologia-zagorski.pl

ul. Wyszyńskiego 1/L3, Bolszewo