ul. Wyszyńskiego 1/L3, Bolszewo

biuro@stomatologia-zagorski.pl

ZADZWOŃ

+ 48 536 298 857

+48 536 298 857

Umów wizytę

Umów wizytę w naszym gabinecie telefonicznie lub mailowo. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości – zapraszamy do kontaktu. Prosimy o odwoływanie wizyt

z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem. Do zobaczenia.

 

Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Numer telefonu:
Treść wiadomości:
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapoznaj się z naszym cennikiem

przejdź

Endodoncja mikroskopowa

Rozwój nowoczesnej stomatologii dba o zachowanie jak największej ilości własnych zębów. Trendowi temu towarzyszą wymagania pacjentów ukierunkowane bardziej na zachowanie zębów niż  na ich usuwanie i zastępowanie uzupełnieniami protetycznymi. Szanse na uratowanie zęba, chorobowo zmienionego przez drobnoustroje i ich toksyny daje nam ENDODONCJA.

 

Dzięki nowoczesnej endodoncji wiele zębów, które jeszcze nie tak dawno było skazane na usunięcie możemy uratować. Leczenie endodontyczne potocznie przyjęto nazywać leczeniem kanałowym. Upraszczając, proces tego leczenia polega on na usunięciu zainfekowanej lub martwej miazgi – „nerwu”, oczyszczeniu kanału i wypełnieniu go.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentów oferujemy Państwu najnowszy sprzęt pozwalający na profesjonalne przeprowadzenie leczenia endodontycznego. Do leczenia „kanałowego” wykorzystujemy nieoceniony w leczeniu mikroskop zabiegowy KARL KAPS . Zabieg przy użyciu takiego sprzętu wtedy staje się precyzyjny, skuteczny i przewidywalny.

ul. Wyszyńskiego 1/L3, Bolszewo

+48 536 298 857

biuro@stomatologia-zagorski.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Czwartek

Piątek

9:00 - 20:00

9:00 - 15:00

ZADZWOŃ